Okolica

W otoczeniu kojącej zieleni.

Dalej

KOMUNIKACJA Z MIASTEM

Inwestycja zlokalizowana jest na ul. Poznańskiej. Wszystkich, którzy nie lubią tracić cennych, porannych minut, z całą pewnością ucieszy fakt, że droga do centrum miasta autem zajmie zaledwie kilka minut. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się ponadto przedszkole, szkoła, przychodnia lekarska oraz szeroka gama miejskiej infrastruktury – sklepy czy apteka.

ZALEW ARKADIA

Przejrzyście czysta woda, śpiew ptaków, sielski szum drzew – to wszystko mieszkańcy Perły Południa będą mieli na wyciągnięcie ręki. Zaledwie kilkaset metrów od inwestycji znajduje się Zalew Arkadia. Malowniczo położony i zasilany wodami Czarnej Hańczy, służy mieszkańcom regionu od początku XVIII wieku.

Latem Arkadia to idealny wybór na radosne popołudnie z rodziną. To właśnie w tym czasie rokrocznie uruchomione zostaje kąpielisko podzielone na trzy strefy – pierwszą dla osób, które dopiero próbują swoich sił na wodzie, drugą dla doświadczonych pływaków oraz trzecią przeznaczoną dla najmłodszych. Znajdująca się nieopodal wypożyczalnia sprzętu wodnego, z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom wodnych atrakcji.

Coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy aktywnego wypoczynku, a nawet sportów ekstremalnych. W sąsiedztwie Arkadii mieszkańcy Perły Południa znajdą korty tenisowe, siłownię, a także Skate Workout i Parkour Park, miejsce do siatkówki plażowej oraz boisko do piłki nożnej plażowej i place zabaw.

ZALEW ARKADIA

SPOKOJNY I RADOSNY ŚPIEW PTAKÓW I KOJĄCA ZIELEŃ

Czy może być coś piękniejszego niż sielskie popołudnie w gronie najbliższych w otoczeniu kojącej zieleni? Bliskość natury, radosny śpiew ptaków są tym, co towarzyszyć będzie mieszkańcom Perły Południa na co dzień.

Bliskie sąsiedztwo Zalewu Arkadia z całą pewnością zainteresuje miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wszyscy, którzy marzą o błogim relaksie na łonie natury, będą mogli natomiast wybrać się na wycieczkę do Wigierskiego Parku Narodowego – jednego z największych parków narodowych w Polsce.

SPOKOJNY I RADOSNY ŚPIEW PTAKÓW I KOJĄCA ZIELEŃ

HAŃCZA

Chcesz podarować swoim dzieciom coś wyjątkowego? Podaruj im bliskość natury, świeżość soczyście zielonych lasów i niezapomnianą dawkę emocji! W odległości zaledwie kilkunastu minut od Perły Południa lasy suwalskie otwierają się turystom, ukazując swe niebagatelne piękno.

Bogata oferta edukacyjna, ciekawie zaaranżowane szlaki do pieszych wycieczek i trasy rowerowe to tylko niektóre z licznych atrakcji suwalskiego nadleśnictwa. Sąsiadujący z miastem Wigierski Park Narodowy – jeden z najważniejszych tego typu obiektów w kraju – jest z kolei świetnym miejscem na ciekawe popołudnie dla najmłodszych. Urokliwie wkomponowane w krajobraz rzeki i jeziora, bogata roślinność, a także obecność dzikich zwierząt są gwarancją wyjątkowych wrażeń.