Materiały

To miejsce jest wyjątkowo komfortowe.

Dalej

OKNA TRZYSZYBOWE

Każdy z nas przy zakupie własnych czterech kątów, marzy o tym, aby było to miejsce wyjątkowo komfortowe. Dlatego, w trosce o zadowolenie mieszkańców Perły Południa, wszystkie mieszkania wchodzące w skład inwestycji wyposażone zostały w okna trzyszybowe wypełnione gazem szlachetnym. To innowacyjna technologia mająca wpływ na prawidłową termoizolację. Dzięki temu ograniczone zostaną straty energii, co w konsekwencji przełoży się na znaczne oszczędności.

STAL NIERDZEWNA

STAL NIERDZEWNA

Remonty – zwłaszcza te zewnętrzne – po co tracić na nie czas? Dlatego w Perle Południa dołożyliśmy wszelkich starań, by jej mieszkańcy przez długie lata mogli się cieszyć piękną aranżacją swoich tarasów i balkonów, a także przestrzeni wspólnych bez troski o ich okresowe odnawianie. W tym celu postawiliśmy na wyjątkowo odporną na korozję stal nierdzewną. Materiał ten połączony z zieloną roślinnością dodaje budynkom wyjątkowego designu.

WINDY CICHOBIEŻNE

WINDY CICHOBIEŻNE

Cisza i spokój są tym, czego potrzebuje każdy z nas po powrocie do domu. W trosce o radość codziennego życia mieszkańców wszystkie budynki Perły Południa obsługiwane będą przez najwyższej jakości cichobieżne windy. Nowoczesne parametry i zaskakująco cichą pracę urządzeń uzupełnia precyzyjna estetyka wykonania.

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE

DRZWI ANTYWŁAMANIOWE

Wybierając swoje wymarzone mieszkanie, szczególnie dbamy o to, aby było to miejsce bezpieczne i komfortowe. Dlatego każde z mieszkań Perły Południa zostało wyposażone w świetnej jakości drzwi antywłamaniowe, których nowoczesne parametry są gwarancją najwyższego bezpieczeństwa. Ze względu na swoją konstrukcję zapewniają one ponadto doskonałe wyciszenie.

WIDEODOMOFONY

WIDEODOMOFONY

Dom to miejsce, w którym chcemy, aby nasza rodzina czuła się bezpiecznie. Najwyższy poziom bezpieczeństwa w Perle Południa gwarantuje wyposażenie każdej z klatek budynków w nowoczesne wideodomofony. Świetnej jakości wyświetlacz LCD poprawia komfort codziennego życia, a wysokie parametry urządzeń sprawiają, że będą one bezawaryjnie służyć przez lata.

ODDZIELNE GARAŻE W HALI

ODDZIELNE GARAŻE W HALI

Wybierając dom dla swojej rodziny, zwracamy uwagę na to, by do naszego mieszkania przypisane było również miejsce parkingowe. Kto z nas jednak pamięta o tym, by zastanowić się, czy znajdzie się tam miejsce na dodatkowy komplet opon czy kosmetyki do auta? W Perle Południa nie musisz się o to martwić. Do dyspozycji mieszkańców są autonomiczne garaże w podziemnej hali garażowej.

TARASY PARTEROWE

TARASY PARTEROWE

Leniwe popołudnia z najmłodszymi? A może romantyczna kolacja we dwoje w blasku księżyca? Dzięki wyposażeniu mieszkań parterowych w funkcjonalne tarasy każdy z mieszkańców Perły Południa będzie miał to na wyciągnięcie ręki. Stylowe wykończenie, a także zróżnicowana wielkość – od 6 do nawet 73 metrów – sprawią, że będą one harmonijnym uzupełnieniem naszych wnętrz.

STROPY MONOLITYCZNE, ŻELBETOWE

STROPY MONOLITYCZNE, ŻELBETOWE

To rozwiązanie, które oferuje lepsze parametry niż stropy układane z płyt kanałowych. Mają odpowiednią wysokość w porównaniu do stropów kanałowych, nie występuje w nich zjawisko klawiszowania, dzięki czemu zapewniają lepszy komfort akustyczny oraz tworzą jednolitą gładką powierzchnię.